Materace i stelaże

Dobrze dobrany materac to gwarancja spokojnego snu, a co za tym idzie udanego dnia!

Czy wiesz, że aby nasz organizm optymalnie wypoczął potrzebuje 8 godzin snu?
Podczas, gdy śpimy nasze ciało odpoczywa, regeneruje się. Ma to duży wpływ na nasze samopoczucie oraz zdrowie fizyczne i psychiczne. Idealnie dobrany materac to taki, który wspiera kręgosłup, zachowując jego naturalną krzywiznę. Powoduje to, że jakość naszego snu jest lepsza i budzimy się rano wypoczęci.

Ważne są również warunki panujące w sypialni, np. temperatura, zapach, hałas.

Jaki materac do spania wybrać?

W naszej ofercie znajdują się materace, stworzone z różnych materiałów o zróżnicowanej wielkości, twardości i grubości. Oznacza to, że możecie Państwo idealnie dobrać materac zgodnie ze swoimi preferencjami. W naszej ofercie znajdują się również stelaże, które zapewnią optymalne dopasowanie do każdego materaca.

Zastanawiając się jaki materac do spania kupić musimy pamiętać o tym, aby dobrać go do naszej wagi, wzrostu, wielkości łóżka, ale i do najczęściej wybieranej pozycji podczas snu. Dla osób, preferujących spanie na boku najlepsze są materace sprężynowe kieszeniowe. Materace lateksowe, poleca się alergikom. Sprężynowe materace czy lateksowe, polecane są osobom śpiącym na wznak. Przy wyborze materaca dla dwojga, warto zwrócić uwagę na wagę użytkowników. Materace piankowe oraz kieszeniowe, to te, które najlepiej tłumią drgania przy zmianie pozycji partnera, tak więc będzie to optymalny wybór dla dwóch osób.

Aktywne filtry