Narożniki

Narożniki do salonu stosuję się głównie wtedy, gdy do dyspozycji mamy ograniczoną przestrzeń lub chcemy wykorzystać ją w praktyczny sposób. Pokój dzienny powinien posiadać przestrzeń wypoczynkową, w której często znajdują się właśnie kanapy czy narożniki. Narożniki w kształcie litery L czy U są bardzo popularnym elementem wyposażenia domów.
Narożnik z funkcją spania to optymalne rozwiązanie dla tych, którzy w życiu cenią sobie funkcjonalność i wygodę. Spotkanie ze znajomymi? Niespodziewana wizyta rodziny? Dzięki komfortowemu narożnikowi z funkcją spania pomieścisz gości, zamieniając kanapę w przytulne i komfortowe łóżko. Dzięki temu goście już zawsze będą miło wspominać pobyt w Twoim ukochanym mieszkaniu.

Rozkładane narożniki to nie tylko funkcjonalność. To również doskonały wygląd i styl. Dzięki nowoczesnym narożnikom możesz kompletnie odmienić pomieszczenie nadając mu niepowtarzalnego uroku i charakteru. Wydziela on również miejsce dla stolika kawowego lub pozostałych mebli. Stwarza optymalne warunki do codziennego relaksu zarówno w pozycji lezącej jak i siedzącej.

Jaki narożnik tapicerowany wybrać?

Ważny jest również odpowiedni dobór narożników. Te w kolorach beżu, różu szarości lub bieli idealnie wpasują się w małą przestrzeń optycznie ją powiększając. Będą również idealnym uzupełnieniem umeblowania nowoczesnych mieszkań. Kanapy narożne w kształcie litery U, o większych rozmiarach sprawdzą się w dużych salonach i pomieszczeniach. Można wtedy też pozwolić sobie na dobór ciemniejszych kolorów. Nadadzą one pomieszczeniu odrobiny luksusu i prestiżu.

Bogactwo modeli, które posiadamy w ofercie pozwoli dobrać mebel zgodnie z Twoimi preferencjami. Spełnią Twoje najśmielsze oczekiwania. Przekonaj się jak zwykła zmiana sofy na praktyczny narożnik rozkładany do salonu wpłynie na funkcjonalność i układ pomieszczenia.

Aktywne filtry