Łóżka piętrowe - FILIP
   05/11/2021 11:00:00    Comments 0
Łóżka piętrowe - FILIP

Łóżka piętrowe  FILIP

Jeśli posiadamy mały dom lub mały metraż mieszkania do zagospodarowania to najlepszym rozwiązaniem okazują się łóżka piętrowe. Wielu z nas zastanawia się nad tym, jak dobrze zorganizować naszym dzieciom dostępną przestrzeń użytkową w najbardziej ekonomiczny sposób. Okazuje się, że wcale nie jest to takie proste, zapewnić naszym pociechom dostatecznej ilości przestrzeni przy jednoczesnym zapewnieniu wszelkich niezbędnych akcesoriów w pokoju dziecięcym.

Łóżko piętrowe zawsze na czasie

Łóżka piętrowe to wspaniałe meble, które zapewnią osobie oddzielne miejsce do spania, intymność oraz zajmują nawet o 3/4 mniej miejsca niż standardowe posłania. W dodatku, wbrew powszechnej złej opinii, są bardzo bezpieczne i wygodne. Nowoczesne zabezpieczenia tych łóżek chronią przed ewentualnym upadkiem podczas nocnego wypoczynku, więc nie ma obawy o wypadek. Modele są w pełni bezpieczne wykonane z najwyższej jakości surowców, więc nie ma obawy o wbicie sobie drzazgi lub ewentualne skaleczenie się korzystając z łóżek piętrowych. Oczywistym jest fakt, że bezpieczeństwo użytkowników to priorytet i atut naszych usług.

Łóżka Filip — do wyboru do koloru

W naszej ofercie przedstawiamy wiele łóżek piętrowych do wyboru. Ich kształt, jak i kolorystyka zostały ściśle opracowane z najnowszymi trendami panującymi w architekturze domowej i urządzaniu wnętrz. Nasze dzieci, młodzież mogą wybierać śmiało spośród dostępnych modeli najlepsze dla siebie łóżko pod względem wizualnym. Dodatkowym atutem jest, że łóżka drewniane Filip zostały wykonane w całości z litego drewna sosnowego, lakierowane trzykrotnie ekologicznymi farbami. Łóżko piętrowe Filip sprawdzi się doskonale we wszystkich warunkach, różnego typu pomieszczeniach, a to ze względu na swój ergonomiczny wygląd. Poruszanie się po nim jest niezwykle proste i przyjemne ze względu na drabinkę schodkową, która ułatwia wchodzenie oraz łagodne krawędzie, które zwiększają bezpieczeństwo użytkowania. W łóżku górna barierka została zamontowana na stałe, zaś dolna jest ruchoma, zdejmowana, dzięki czemu łóżko jest bardziej funkcjonalne. Łóżko można z powodzeniem rozłożyć na dwa niezależne łóżka. Łóżka FILIP to idealne rozwiązanie dla pokoju dziecięcego, jak i młodzieżowego.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się!

Zobacz nasz szeroki asortyment łóżek piętrowych - łóżka piętrowe.

Related Posts:

Komentarze

Log in or register to post comments