Wysokie szafy przesuwne MAJA

     Komentarze 0  wyświetlenia 54
Wysokie szafy przesuwne MAJA
Szafa przesuwna MAJA to wszystko, czego potrzebuje Twoje wnętrze. Cechy, które sprawiają, że wyróżnia się na tle innych szaf to: wysokość 242 cm, szerokości 120,130,140,150,160,170,180,190 oraz 200cm, niezwykła precyzja wykonania, praktyczność oraz doskonały design. Dzięki temu, że jest wysoka, pomieści wszystkie ubrania oraz przedmioty, które chcesz ukryć.
Czytaj więcej

Wypoczynek z klasą

     Komentarze 0  wyświetlenia 118
Wypoczynek z klasą
Zestaw wypoczynkowy jest niezbędnym wyposażeniem każdego domu bądź mieszkania. Meble te nadają całemu pomieszczeniu wspaniałego stylu, a wnętrze zyskuje z nim niepowtarzalny charakter. Zestaw mebli wypoczynkowych powstał z myślą o ludzkiej wygodzie oraz pięknej aranżacji wnętrza.
Czytaj więcej

Stylowe narożniki

     Komentarze 0  wyświetlenia 126
Stylowe narożniki
Nie wiesz jakie narożniki są najlepsze? Zapytaj nas i pomożemy ci wybrać najlepszy narożnik dla twojego domu. Zadzwoń lub napisz. 722 203 556 sklep@mebleslupia.pl
Czytaj więcej
Szafy i komody - Styl Skandynawski - Best
Ten mebel posłuży nam zarówno w salonie, przedpokoju, pokoju jadalnym, sypialni, garderobie, pokoju dziecięcym/młodzieżowym, a nawet w firmie, dumnie, jak i okazale prezentując swe walory.
Czytaj więcej

Łóżka piętrowe - FILIP

     Komentarze 0  wyświetlenia 161
Łóżka piętrowe - FILIP
Łóżka piętrowe to wspaniałe meble, które zapewnią osobie oddzielne miejsce do spania, intymność oraz zajmują nawet o 3/4 mniej miejsca niż standardowe posłania.
Czytaj więcej
  • 1
  • 2
Showing 1 do 5 of 10 (1 Pages)